שירותים

הכשרה בארגוני ספורט - בריאות נפשית ותפקוד ספורטיבי
התוכנית כוללת התערבות, הכשרה, או ליווי ומותאמות ע"פ דרישה לצרכי המועדון/ארגון הספורט.

אחד מהסמינרים הרלוונטי ביותר לארגוני ספורט ומאמנים נוגע בממשק בין רווחה נפשית, בריאות נפשית ותפקוד בקרב ספורטאים. הסמינר מתמקד באפשרויות מניעה והתערבות מול שחיקה, אובדן איזון בחיי הספורטאי, והקשרם לקשיי תפקוד ספורטיביים. כמו כן, הסמינר נותן מענה לדאגה ואחריות המועדון והמאמן כלפי השחקניות והשחקנים במועדון.
ליצירת קשר>>


ליווי פסיכולוגי לספורטאים מקצועיים

- העלאת ביצועים ספורטיביים
- העלאת רווחה נפשית 
- התמודדות עם לחצים, משברים וקשיים נפשיים

ספורטאיות וספורטאים נדרשים לתפקד בסביבות תחרותיות ודורשניות (high גdemanding environments). מעבר לדרישות הפזיות, מדובר בתפקוד תחת אתגרים מנטאליים ופסיכולוגיים. תפקידו של פסיכולוג ספורט לסייע לספורטאים להתמודד טוב יותר עם אתגרים אלו על המגרש ומחוצה לו על מנת להעלות הן את תפקודם ספורטיבי והן את רווחתם הנפשית. התמודדויות וקשיים נפשיים הינם חלק מקיומנו האנושי - בהינתן שבכל רגע נתון אחד מחמישה אנשים מתמודד עם חרדה, ניתן להבין כמה נפוצות הן תחושות של אובדן שליטה, חוסר הצלחה ושיח פנימי מכאיב. הקלה על תחושות אלו מובילה להקלה מעול רגשי ולהעלאת תפקוד.

ליצירת קשר>>

ליווי פסיכולוגי לצוותים מקצועיים ומאמנים
פסיכולוג ספורט כדורסליעדים: העלאת ביצוע (תפקוד ספורטיבי) ורווחה נפשית בקרב ספורטאים וקבוצות.
פורמט: הליווי נתפר באופן אינדיבידואלי לצורכי המאמן והצוות. הליווי כולל העשרת ארגז כלים פסיכולוגי הנחוץ לצוותים מקצועיים ומאמנים, כאשר הם נדרשים להביא ספורטאי או קבוצה לביצוע מייטבי, לפתח קשיחות מנטלית ולדאוג לרווחתו הנפשית של הספורטאי והקבוצה בתנאים אשר פעמים רבות אינם אידיאליים (חוסר ודאות, משאבים מוגבלים). תהליך הליווי כולל התייחסות לגישות העדכניות ביותר בתחום פסיכולוגית הספורט ותחום הפסיכולוגיה הביצועית (performance psychology). התהליך הליווי הנו דיסקרטי ומתבצע בקליניקה בת"א או במועדון הספורט כתלות בצרכי המאמן והצוות.