שירותים

ליווי פסיכולוגי לספורטאים מקצועיים

- העלאת ביצועים ספורטיביים
- העלאת רווחה נפשית 
- התמודדות עם לחצים, משברים וקשיים נפשיים

ספורטאיות וספורטאים נדרשים לתפקד בסביבות תחרותיות ודורשניות (high גdemanding environments). מעבר לדרישות הפזיות, מדובר בתפקוד תחת אתגרים מנטאליים ופסיכולוגיים. תפקידו של פסיכולוג ספורט לסייע לספורטאים להתמודד טוב יותר עם אתגרים אלו על המגרש ומחוצה לו על מנת להעלות הן את תפקודם ספורטיבי והן את רווחתם הנפשית. התמודדויות וקשיים נפשיים הינם חלק מקיומנו האנושי - בהינתן שבכל רגע נתון אחד מחמישה אנשים מתמודד עם חרדה, ניתן להבין כמה נפוצות הן תחושות של אובדן שליטה, חוסר הצלחה ושיח פנימי מכאיב. הקלה על תחושות אלו מובילה להקלה מעול רגשי ולהעלאת תפקוד.

ליצירת קשר>>הרצאות לארגונים
"לאף אחד לא אכפת מה אתה יודע, עד שהוא יודע שאכפת לך ממנו" - סמכות וסגנונות מנהיגות.
בעידן המודרני הסמכות הישנה והמסורתית כבר כמעט ואיננה רלוונטית בימינו. מהם הסיבות לאובדן הסמכות וכיצד נוכל להגדיר את הסמכות החדשה? ממה נובעת הסמכות שלנו, ומהם סגנונות המנהיגות השונים שעשויים להתאים לסמכות בזמנים המודרניים.

♦ "הדקה ה-90" – התמודדות עם לחצים.
ממה נובע לחץ, ומה נוכל ללמוד מתחום פסיכולוגיית הספורט לגבי התמודדות טובה יותר עם אתגרים ועם סביבות חיים ועבודה דורשניות. 

ליווי פסיכולוגי לצוותים מקצועיים ומאמנים
פסיכולוג ספורט כדורסליעדים: העלאת ביצוע (תפקוד ספורטיבי) ורווחה נפשית בקרב ספורטאים וקבוצות.
פורמט: הליווי נתפר באופן אינדיבידואלי לצורכי המאמן והצוות. הליווי כולל העשרת ארגז כלים פסיכולוגי הנחוץ לצוותים מקצועיים ומאמנים, כאשר הם נדרשים להביא ספורטאי או קבוצה לביצוע מייטבי, לפתח קשיחות מנטלית ולדאוג לרווחתו הנפשית של הספורטאי והקבוצה בתנאים אשר פעמים רבות אינם אידיאליים (חוסר ודאות, משאבים מוגבלים). תהליך הליווי כולל התייחסות לגישות העדכניות ביותר בתחום פסיכולוגית הספורט ותחום הפסיכולוגיה הביצועית (performance psychology). התהליך הליווי הנו דיסקרטי ומתבצע בקליניקה בת"א או במועדון הספורט כתלות בצרכי המאמן והצוות.